Datum: 03.07.2015

Vložil: ŘaE 1.ročník 14/15

Titulek: Nikdy více!

Před začátkem semestru jsem se usmívala nad všemi komentáři v této diskuzi a říkala si, to zase všichni jen přehání. Nyní se směju sama sobě, neboť měli pravdu. Pro mě tento pán bude nemilá vzpomínka na celé studium a doufám, že ho už v životě nebudu na nic mít. Jeho přednášky jsou nepřínosné, alespoň pro studenta, který to studuje jen aby složil zkoušku. Cvičení a semestrální práce...... raději nekomentovat, protože na konci semestru, při odevzdáváni vás minimálně 5x ještě každeho z vás vyhodí, dokud nebudete zcela na nervy. Následuje zkouška.... jeho oblíbené otázky č. 9, 10. Jakmile mu tam vše vypíšete, dostanete za C, ne-li lépe. I kdybyste však měli jiná zadání a správně, nechá vás to klidně 2x opakovat.... Pro mě tento vyučujicí byl jen vypitá hlava, nic jiného. Zalíbila se mu svým způsobem, šikana studentů. Bude se mi o něm ještě opravdu hodně dloho zdát a to obzvlášť o hypergeometrickém rozdělení, aj. Ze zkoušky jsem po tvrdém boji vyhrala za E, ale upřímně setkání s ním, nepřeju ani nejhoršímu nepříteli. Ten chlap na VŠ nemá co dělat!!!!! Tak si to už laskavě celý MÚVS uvědomte a začněte s tím něco dělat!

Přidat nový příspěvek