PhDr. Iva Poláčková Šolcová

Stručné informace

Vyučované předměty : Sociální psychologie a Obecná psychologie a psychologie osobnosti. Dále pracuje pro Psychologický ústav AV ČR, kde řeší se svými kolegy výzkumný projekt zaměřený na resilienci, regulaci emocí a změny v motivaci posádky v extrémních podmínkách izolace...

Anketa

Jak jste spokojeni s výukou předmětu?

Jsem velice spokojen/a (92)
80%

Jsem spokojen/a (10)
9%

Nejsem spokojen/a (3)
3%

Nejsem vůbec spokojen/a (9)
8%

Nemám názor (1)
1%

Celkový počet hlasů: 115

Diskusní téma: PhDr. Iva Poláčková Šolcová

Datum: 17.09.2012

Vložil: anonym

Titulek: :-/

I přes to, že většina si ji chválí, u mě si tedy body k dobru žádné nezískala.
Její hodiny mi přišly jak pro malé děti ve školce, kdy jsme kreslili apod., a přišla jsem si, že se snad nedá nic naučit.
Mě osobně vůbec nevyhovovala, a ani se mi nezdálo, že by byla ve svém oboru opravdový odborník, přišlo mi to takové, že v hodinách vlastně nic nedělala a my jsme si jen hráli... Což o to, většině to zřejmě vyhovuje.

Datum: 22.11.2012

Vložil: A.

Titulek: Re: :-/

Však od toho je přeci cvičení, aby se dělalo něco praktického, ale pokud PhDr. Poláčkovou nemáte na přednášky, tak chápu, že ti to nic nedává, přednášky jsou s ní vážně skvělé.

Datum: 07.05.2012

Vložil: Jana R.

Titulek: dokonalost

Málokdy si nechám ujít její přednášky, vždycky se těším na nové informace, videa, příběhy, výzkumy, hry.. prostě pořád něco skvělého. A kromě skvěle připravených hodin je i velmi příjemná, milá.. 12 z10

Datum: 03.05.2012

Vložil: Kačka

Titulek: Výborná

Klobouk dolů! Děkuji, že tak příjemná a inteligentní žena spolupracuje s naším ústavem. Její přednášky mají smysl, uvádí praktické příklady a možnosti, jak s psychologií pracovat v každodenním životě. Cvičení jsou zábavná a v podstatě se rozvíjíte, aniž o tom víte.
10 bodů z 10.

Datum: 03.05.2012

Vložil: aaa

Titulek: ass

...................chodil sem i na přednášky......................... co víc říct

Přidat nový příspěvek